Back on Track - Asmundr fanart

29. ledna 2016 v 21:24 | Starsy |  Drawing
Zdravím návštěvníky BlackScience!

Vím, že jsem slíbila, že následující článek bude o Nighteoské smečce, ale kreslení seznamů postav už jsem opět odložila a tak jdem tu jen s procesem kresby mého již druhéhu fanartu k webkomixu Asmundr.

step by step

Plná verze


Tohle je jedna z mých FAV - Lifa.

V průběhu komixu je u ní vidět charakterový vývoj. Od nevinnéhé štěněte k svéhlavé puberťačce s ostřejším jazykem, který jí prakticky umožnil mít navrch i před "velkou Asmundrskou hrozbou" = Ranulfrem (další moje FAV). Následně se do sebe zamilovali, ale nastalo spousta zvratů, ona otěhotněla, ale on přišel o život.
Chvíli to vypadalo, že na výchovu budoucích štěňat bude sama, ale pomohla jí její sestra a ukázalo se, že Ranulfr, žije. Chvíli vypadali jako pohodová rodinka, ale pak se do toho připletla hlavní postava a prakticky pomohla k rozvrácení rodiny.
Pak se jejich cesty rozešly a Lifa zůstala na výchovu sama. Čelili kruté zímě a hladu, ale přežili. Až do osudného dne, kdy se rodina měla opět rozdělit. Jeden z jejích synů byl vzat na nebe Bohy. Její dcera se vydala hledat její sestru, protože viděla, jak moc Lifu ztráta syna zasáhla a věřila, že jí Niita, Lifina starší sestra, může pomoc.
Mezitím byl její poslední syn těžce zraněn a skoro zemřel. Byl ale zachráněn bohy. Následně se všichni tři sourozenci, matka i sestra opět sešli. Jenže to vypadalo, že Lifiny děti odejdou s Bohy. A její synové s nimi skutečně odešli, ale její dcera zůstala.
Nyní musí čelit nové hrozbě a možná se při tom setkají i s otcem Lifiných dětí, Ranulfrem.

Jak vidíte, Lifa měla docela těžký život. A proto jí mám tak ráda. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aree Aree | 5. února 2016 v 14:11 | Reagovat

LIFIIIIIII :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama