Leden 2016

Back on Track - Asmundr fanart

29. ledna 2016 v 21:24 | Starsy |  Drawing
Zdravím návštěvníky BlackScience!

Vím, že jsem slíbila, že následující článek bude o Nighteoské smečce, ale kreslení seznamů postav už jsem opět odložila a tak jdem tu jen s procesem kresby mého již druhéhu fanartu k webkomixu Asmundr.

step by step

Plná verze


Tohle je jedna z mých FAV - Lifa.

V průběhu komixu je u ní vidět charakterový vývoj. Od nevinnéhé štěněte k svéhlavé puberťačce s ostřejším jazykem, který jí prakticky umožnil mít navrch i před "velkou Asmundrskou hrozbou" = Ranulfrem (další moje FAV). Následně se do sebe zamilovali, ale nastalo spousta zvratů, ona otěhotněla, ale on přišel o život.
Chvíli to vypadalo, že na výchovu budoucích štěňat bude sama, ale pomohla jí její sestra a ukázalo se, že Ranulfr, žije. Chvíli vypadali jako pohodová rodinka, ale pak se do toho připletla hlavní postava a prakticky pomohla k rozvrácení rodiny.
Pak se jejich cesty rozešly a Lifa zůstala na výchovu sama. Čelili kruté zímě a hladu, ale přežili. Až do osudného dne, kdy se rodina měla opět rozdělit. Jeden z jejích synů byl vzat na nebe Bohy. Její dcera se vydala hledat její sestru, protože viděla, jak moc Lifu ztráta syna zasáhla a věřila, že jí Niita, Lifina starší sestra, může pomoc.
Mezitím byl její poslední syn těžce zraněn a skoro zemřel. Byl ale zachráněn bohy. Následně se všichni tři sourozenci, matka i sestra opět sešli. Jenže to vypadalo, že Lifiny děti odejdou s Bohy. A její synové s nimi skutečně odešli, ale její dcera zůstala.
Nyní musí čelit nové hrozbě a možná se při tom setkají i s otcem Lifiných dětí, Ranulfrem.

Jak vidíte, Lifa měla docela těžký život. A proto jí mám tak ráda. :)