the Wild Spirits

30. prosince 2015 v 15:02 | Starsy |  Smečky
Zdravím návštěvníky BlackScience!
Už asi půl století jsem nenapsala další článek a nyní, když mám čas i chuť, rozhodla jsem se to napravit.
Dnes vám něco povím o jedné z legendárních Euratonských smeček, a také o smečce, odkud pochází (budoucí) hlavní hrdinka Euratonu.
Představuji vám legendární smečku...

Wild Spirits


Historie

The Wild Spirits jsou opravdu stará smečka. Její kořeny můžeme vystopovat až 12 000 let nazpět do minulosti. Ačkoli už žádný z původních členů nežije, přeci jenom i dnes ve smečce žijí prapotomci původních členů...
Před více jak 12 000 lety nenesla smečka jméno Wild Spirits. Tehdy si říkali Reirets a jejich vůdcem byl tehdy spirituál větru, Waroki.
Tehdy Reirets vstoupili do armády Aliance, která se začala vytvářet, aby zachránila svět před novou hrozbou - armádou gigantických démonů, kteří si říkali akuryu. Navzdory obrovským ztrátám na všech stranách armáda Aliance nakonec zvítězila.
Waroki tehdy přišel o život a jeho zástupkyně, Yamile, která se tím pádem stala alfou, na jeho počest přejmenovala smečku na Wild Spirits.

Prapotomci Yamile

Ačkoli Yamile zemřela již před mnoha a mnoha tisíci lety, její krev žije dál v jejích dětech. V současné době Wild Spiritskou smečku vede Samael s jeho družkou Wictory. Sam se sem dostal jako tulák, který si vybojoval právo na to, být vůdcem, ale je to Wictory a její sestra Nova, kdo jsou nositelkami Yamiliny krve. Nova a Wictory, a tedy i jejich děti, jsou prapotomci vlčice, která kdysi šla do boje po Warokiho boku.
A některé legendy říkají, že Yamiliny děti byly současně i dětmi Warokiho. Ale to už se nikdy nedozvíme.

Současní členové

V současné době Wild Spiritské smečce vládnou Samael a Wictory. Vládnoucí lugaru jsou označováni za alfy.
Wild Spiritská smečka se také může pyšnit šamanem. Vzácným statusem vzácného lugaru narozeného s větším magickým potenciálem, než ostatní. Wild Spiritským smečkovým šamanem je Phobos. Šaman má skoro stejné pravomoci, jako alfa, ale šamani většinou nejsou vládci, ale rádci.
Zástupcem současného vůdce je Haro, označovaný titulem beta alfa. Harovou družkou je Nova, sestra současné alfy Wictory.
Nova a Matt jsou nositeli statusu beta. Betou se lugaru stává automaticky po dosažení věku sto let.
A pak tu máme status gama - Starsy, Neliel, Dailef, Blue, Katherine a Luss.
Starsy je dcerou alfa páru a je narozená jako spirituál. A tak se legendární smečka Wild Spirits už po druhé v historii stala smečkou spirita.
Katherine a Luss jsou dcery Novy a Hara. Blue a Nell jsou nalezenci, kteří byli smečkou adoptováni a Dailef je poslední štěně bývalých členů, kteří se rozhodli smečku opustit, ale zemřeli.

wild spirits

Už mě nenapadá, co bych vám o Wild Spirits ještě řekla. Kdyby vás něco napadlo, zajímalo, tak se klidně ptejte a já to doplním. :D
Informace o jednotlivých členech SNAD někdy přibudou. Snažím se vytvářet minulost každé postavě což je někdy trochu obtížné. (Obzvlášť při počtu postav, které mám...)

Tak doufám, že jsem vám the Wild Spirits alespoň trochu přiblížila.
Uvidíme se příště u smečky Nighteos. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aree Aree | 30. prosince 2015 v 17:36 | Reagovat

WOAH! Ty, supr! To se mi líbíííí
jo a jaký je to Spirituál? Nějak nevím, kolik živlů můžu zahrnout :D

2 Starsy Spirit Starsy Spirit | 30. prosince 2015 v 19:46 | Reagovat

[1]: Tak to jsem moc ráda. :3
Star je černý, jinak zvaný pekelný oheň. Jediný ze speciálních prvků, s výjimkou vesmíru. :D

Informace o spiritech a živelných bozích plánuji také přidat. ^^

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama