Unwanted

5. září 2014 v 15:55 | Starsy |  Příběhy
Zdravím všechny návštěvníky BlackScience!

Unwanted

Jelikož se věnuji mnohem více kreslení, než psaní, rozhodla jsem se vás pozvat k mému novému, prvnímu zvěřejňovanému komixu zvanému Unwanted.

Logar

O co jde?

Unwanted, česky Nedoceněný (ano, vím, že Unwanted je nechtěný, ale nedoceněný zní přeci jenom lépe), je můj nejnovější a první ,,oficiální" komix.
Nové stránky stále, i když bolestně pomalu, přibývají a vývoj komixu je jasně patrný. Na prvních stránkách šlo jen o lehké pokusy o stíny a pozadí prakticky žádné. Poslední stránky už jsou na tom o poznání lépe.
Unwanted je komix o takzvaných lugaru - speciálním druhu vlkodlaků. Jelikož jsem ale opravdu příšerná v kreslení lidí, rozhodla jsem se využít jen jejich vlčí formu.
Komix se točí hlavně kolem vlků a magie. A jelikož stránky přidávám na anglickou kreslířskou stránku, komix je taktéž anglicky. Ale nebojte se. Je to vážně neuvěřitelně jednoduchá angličtina a to nejen díky tomu, že občas horečně přemýšlím, co bych tam psala česky, natož anglicky.
Co se grafického zpracování týče, realistickému stylu jsem stále nepřišla na kloub takže Unwanted je vyvedený také v "komixovém stylu" kreseb.

Cover

Děj

Nechci vám toho příliš prozrazovat, proto to skutečně velmi zkrátím.
Hlavním hrdinou je mladý lugaru jménem Logar. Narodil se s nevšedním nadáním pro magii. O čemž také vypovídá typické, zvláštní kresby na srsti. (Malý poznávací znak pro velkou část magicky nadaných vlků.)
Jenomže takové nadání s sebou nese nejen obrovské možnosti, ale také zodpovědnost a hlavně problémy.
Malý Logar se musí naučit, jak s takovým talentem zacházet a jak se vypořádat s nevrlým otcem, který magii jako "dar od boha" rozhodně nepovažuje.

ochutnávka

Doufám, že se na to alespoň mrknete.
Celý dosavadní komix naleznete ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama