Welcome on Black Science

10. července 2014 v 20:35 | Starsy |  Blog - Info
Vítejte na mém novém blogu Black Science!!
Již jste mohli potkat na blozích: transformers-serie, anebo starsy-spirit.

Proč jsem předchozí blogy zrušila?

Protože mě z nějakého důvodu přestali bavit. Byla jsem více či méně úspěšnou blogerkou, ale rozhodla jsem se překopat celý blog a než to celé komplet měnit, bylo pro mne snažší založit blog nový a předchozí zrušit. :)

Transformers-serie

Na tomto blogu jsem byla celkem úspěšná. Byl to můj nejúspěšnější blog ze všech. Zatím, doufám. Také jsem se mu věnovala nejvíce. Transformers-serie byl založen hlavně jako fanblog. Vše, co se točí okolo Transformers. Byl tam seznam postav, jisté hodnocení filmů i seriálů a hlavně tvorba v podobě příběhů. Fanfiction, abych byla přesnější.
Kvalita příběhů sice nebyla nijak skvělá, ale byla to moje oficiálně první dokončená serie příběhů (asi 17 kapitol) a spousta jednorázovek. A hlavně, navzdory "vysoké propracovanosti" povídek si má tvorba získala několik stálých čtenářů a hlavně jsem právě na transformers-serii získala moji aktuálně nejlepší kamarádku.
Tak, to by bylo tak o mém prvním blogu vše.

Starsy-Spirit

Na tomto blogu jsem žádný valný úspěch neměla. Psala jsem témata týdne nebo popisky k různým mýtickým tvorům, ale upřímně, takový blog nemůže mít dost dobře žádné pravidelné čtenáře. Bylo zde i pár příběhů, asi 4, z čehož 2 byly jakési parodie, další 2 měly smutný konec a z těch smutných byl 1 fanmade, který sem ale také časem přidám.
Na Starsy-Spirit mi narozdíl od fanblogu transformers šlo hlavně o originální tvorbu. Příliš mi to ale nevyšlo, nehledě na to, že jsem se bála art a hlavně story theafu. Na TF-serii už se mi stalo, že můj nápad z příběhu někdo ukradl, považoval za svůj a sklízel s ním nemalý úspěch, proto teď mám strach. A na druhou stranu bych se s vámi o svoji originální tvorbu chtěla podělit.
Proto jsem zrušila i předešlý blog a založila konečně Black Science!

Black Science

Proč právě Black Science?
Je to částečně podle Starsy Spirit, mé nejpoužívanější a vlastně nejstarší postavičky vůbec. Je to vlkodlak, Spirituál černého ohně. V lidské podobě chodí oděná do černého a její vlčí podoba má také černou barvu. Zkrátka Starsy je "Black Beast" a bez ní zkrátka nedokážu dost dobře fungovat. Zde se vzala první část názvu "Black".
Science je zase vzaná podle mé aktuálně nejoblíbenější postavičky. Možná ho znáte, jmenuje se Szayel Aporro Granz. A je to arrancarský vědec z anime a mangy. Bleach. Tak zde se vzala druhá část názvu "Science".

Tudíž
Tudíž blog Black Science bude kombinací originální tvorby (což má v názvu zastoupení jako Black) a na druhou stranu bude sloužit i jako fanblog (což má v názvu zastoupení Science).
Doufám, že budu mít víc nálady na psaní samostatných povídek, jako tomu bylo například na mém prvním blogu.

Tak, to by bylo asi úvodem o Black Science vše. Doufám, že se vám tu bude líbit a že i já budu úspěšnější blogerkou, než na Starsy-Spirit. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama